Mate is vooral in Zuid-Amerika een erg populaire drank. Buda.tv maakte met een keur aan topartiesten een ode aan het goedje.

Credits:

Buda.tv - http://www.buda.tv
Gastón Pacheco – instagram.com/gastonpacheco_art
Fabricio Lima – fabriciolima.tv
Cinco – nosotroscinco.com
Jorge R. Canedo Estrada – be.net/Jrcanest
Gabriel Fermanelli – fermanelli.com
Morphine – be.net/Morphine-MG
Six N. Five – sixnfive.com
Matias Furno – be.net/matiasfurno
Carlos Araya – vimeo.com/carlosaraya
Atlantico – be.net/atlanticotv
Bandido Guapo – be.net/bandidoguapo
Enano Maldito – enanomaldito.com
Esteban Pedrozo – rockopy.artstation.com
Laura Giménez – lauragim.artstation.com
Angel Rapu – be.net/rapustudio
Steven Fergusson – instagram.com/fergussonsteven
Pablo Mardones – monki.tv
Giulia Marchetti – monki.tv
Julian Fumagalli – instagram.com/julianfumagalli
Felipe Vargas – be.net/felipevargas
Pablo Cuello – pablocuello.com
Juan Molinet – be.net/JuanMolinet
Leandro Vargas – instagram.com/laito_light_luz

Muziek:

Redhorse Studio – be.net/redhorsestudio

Marcel Groenewegen

Marcel Groenewegen


in Tilburg